Vytváříme digitální svět
společně s našimi klienty

Moneta Money Bank

Moneta Money Bank patří mezi největší české banky. Nový webový portál moneta.cz si kladl mezi své primární cíle posílení obchodního výkonu tohoto digitálního prodejního kanálu.

ALD Automotive

Firma ALD Automotive se dlouhodobě zaměřuje na poskytování pronájmu vozidel a operativního leasingu pro firmy a nově i fyzické osoby.

Lundegaard se stal strategickým partnerem a průvodcem při digitalizaci jejich leasingových služeb.

BNP Paribas Cardif

BNP Paribas Cardif Pojišťovna na českém trhu působí již 16 let a své pojistné produkty nabízí ve spolupráci s řadou finančních institucí – domácích i nadnárodních partnerů.

PPL

Společnost PPL patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. PPL denně vozí kolem 30 tis. balíků. S růstem společnosti souvisí také potřeba rychle dostupných a uživatelsky přívětivých online služeb. Proto jsme PPL pomohli se startem digitální transformace.

Škoda Auto

Škoda Auto kromě svých prodejních webů provozuje i veřejné weby pro Muzeum Škoda, Střední odborné učiliště a Polikliniku. Pro tyto neprodejní kanály hledal klient řešení (platformu), která umožní unifikaci vzhledu a chování těchto webů, a vytvoření šablony pro rychlou tvorbu nových veřejných webů nebo nasazování úprav a nových funkcionalit.

A měli jsme tu čest podílet se na digitalizaci
mnoha dalších zajímavých firem

Pojďme společně
vytvořit něco skvělého


Moc rádi se potkáme osobně, ale jestli prostě nestíháte, dejme si klidně on-line call, kde probereme, jak vám můžeme pomoci.