Vytváříme inspirativní zázemí,
kde je svěží startupový duch
i dlouhodobá stabilita

U nás v Lundegaardu získáš

Přátelskou
atmosféru

Home
office

Work-life
balance

Pet friendly
office

Školení
a certifikáty

5 týdnů
dovolené

3 dny sick
days

Multisport
kartu

Lekce
angličtiny

Občerstvení
v kanceláři

Vytváříme prostor, kam se lidé rádi vrací, kde se inspirují
a společně tvoří nové digitální služby a zážitky

Co se u nás děje?

Práce nás baví a umíme si ji zpříjemnit. Začínáme den společnými snídaněmi, milujeme masáže v kanceláři a pravidelná setkání ať už v kancelářích nebo mimo ně.

Pravidelné snídaně a svačiny

Společné akce každý měsíc

Firemní víkend

Vánoční večírek

Masáže v kanceláři

Měsíční all hands

Firemní atmosféra
podle atmoskop.cz

Máme otevřené pozice v několika
pobočkách v ČR a na Slovensku

End User Support Specialist

Chceš flexibilní pracovní dobu o 20 hodinách týdne? Pokud právě začínáš s IT nebo hledáš přivýdělek ke své praci, přidej se k nám. Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici End User Support Specialist.

Senior DevOps Engineer

Jsi linuxový nadšenec? Do našeho DevOps týmu hledáme nového kolegu, který se rád věnuje nastavování a ladění prostředí pro běh webových aplikací. Pokud zvládáš základy Linuxu, baví tě sítě a máš pochopení pro vývojáře, vše ostatní tě rádi naučíme! Pokud máš zkušenost s private cloud infrastrukturou a základními cloud službami nebo dokonce s cloud-native vývojem, pak to bude tvoje velká výhoda. 

Data Scientist

Do našeho týmu hledáme posilu v podobě zkušeného Data scientisty. Někoho, kdo má praktické zkušenosti především s analýzou dat pomocí jazyka Python (a souvisejících nástrojů). 

Liferay Developer

Na Javu je nás 12 od juniorů, kteří jsou pro BE zapálení, až po seniory s dlouholetou praxí. Už ale na vše nestačíme sami a hledáme posilu. Hledáme zkušeného Liferay developera, který má hands-on zkušenosti s projekty na platformě Liferay.

Píšeme o světě businessu,
technologií a marketingu

Prezentace: Budoucnost samoobslužných portálů

Prezentace: Budoucnost samoobslužných portálů

Jak bude vypadat samoobslužný klientský portál budoucnosti? Co může v tomto směru nabídnout firmám platforma Liferay nové generace? A jak postupovat při přechodu na nejvyšší verzi Liferay 7.4?

Fotogalerie: Seminář Budoucnost samoobslužných portálů

Fotogalerie: Seminář Budoucnost samoobslužných portálů

Jaké technologie posouvají portály směrem ke kvalitnějšímu digitálnímu prostředí? Které z trendů budou klíčové v dalších letech? I tyto otázky jsme řešili na dubnovém meetupu pod střechou Lundegaard.

Jak jsme přišli k názvu Lundegaard?


Stojí za tím slabost pro tak trochu jiná (čti: ne mainstream) nejen filmová díla. Název samotný je odvozen z... To se dozvíte přes tlačítko “O nás”