Vytváříme inspirativní zázemí,
kde je svěží startupový duch
i dlouhodobá stabilita

U nás v Lundegaardu získáš

Přátelskou
atmosféru

Home
office

Work-life
balance

Pet friendly
office

Školení
a certifikáty

5 týdnů
dovolené

3 dny sick
days

Multisport
kartu

Lekce
angličtiny

Občerstvení
v kanceláři

Vytváříme prostor, kam se lidé rádi vrací, kde se inspirují
a společně tvoří nové digitální služby a zážitky

Co se u nás děje?

Práce nás baví a umíme si ji zpříjemnit. Začínáme den společnými snídaněmi, milujeme masáže v kanceláři a pravidelná setkání ať už v kancelářích nebo mimo ně.

Pravidelné snídaně a svačiny

Společné akce každý měsíc

Firemní víkend

Vánoční večírek

Masáže v kanceláři

Měsíční all hands

Firemní atmosféra
podle atmoskop.cz

Máme otevřené pozice v několika
pobočkách v ČR a na Slovensku

Back Office asistent(ka) / recepční

Naše pražská kancelář hledá dobrou duši s velkým srdcem, která se bude starat o její bezproblémový chod a také o nás. A protože u nás panuje neformální atmosféra a otevřenost, hledáme člověka, který nás v tomto směru svým týmovým duchem, spolehlivostí, proaktivitou a novými nápady podpoří a pomůže nám zpříjemňovat každodenní život v kanceláři a na firemních akcích. Spolupráci nabízíme na 20 hodin týdně a to na dobu určitou [čti: do září 2024] jelikož jde pouze o záskok naší kolegyně. Naše recepce je v provozu od 8:30 do 17:00. Pozice je ideální pro studentku / studenta VŠ.

DevOps Engineer

Jsi linuxový nadšenec? Do našeho ICT týmu hledáme nového kolegu, který se rád věnuje nastavování a ladění prostředí pro běh webových aplikací. Pokud zvládáš základy Linuxu, baví tě sítě a máš pochopení pro vývojáře, vše ostatní tě rádi naučíme! Pokud máš zkušenost s private cloud infrastrukturou a základními cloud službami nebo dokonce s cloud-native vývojem, pak to bude tvoje velká výhoda.

Liferay Developer

Na Javu je nás 12 od juniorů, kteří jsou pro BE zapálení, až po seniory s dlouholetou praxí. Už ale na vše nestačíme sami a hledáme posilu. Hledáme zkušeného Liferay developera, který má hands-on zkušenosti s projekty na platformě Liferay.

BI Engineer

Do našeho nově vznikajícího BI týmu hledáme BI engineera, který má zkušenosti s návrhem datových modelů, datovými transformacemi (ETL proces), návrhy data governance a vizualizací dat. Jako jeden z prvních členů budeš mít možnost ovlivnit směřování BI týmu v Lundegaardu.

Power BI Konzultant

Do našeho nově vznikajícího BI týmu hledáme Power BI experta, který má zkušenosti s tvorbou reportů, má pokročilé znalosti SQL a nebojí se komunikovat s uživateli. Nový kolega by měl být schopen předat své znalosti a zkušenosti technickým i netechnickým kolegům k Power BI s cílem sjednocení datové gramotnosti v týmu.

Píšeme o světě businessu,
technologií a marketingu

Nákupy a osobní údaje v éře zahraničních e-commerce gigantů

Nákupy a osobní údaje v éře zahraničních e-commerce gigantů

Do české e-commerce dorazilo hned několik online prodejců gigantických rozměrů. Přestože jejich vstup na tuzemský trh může znamenat pro českého zákazníka nový, třeba i širší výběr velice dostupného zboží, v mnohých vzbuzuje také obavy ohledně bezpečnosti osobních údajů.

Tomáš Kadlec: Pilot, který se stal business analytikem

Tomáš Kadlec: Pilot, který se stal business analytikem

Jaké to je po 30 letech u kniplu a více než šesti tisíci přistáních nabrat novou výšku na pozici business analytika v softwarové firmě? Tomáš Kadlec, bývalý vojenský a dopravní pilot s třiceti lety zkušeností ve vzduchu, se po náhlém zastavení letového provozu během pandemie COVID-19 rozhodl změnit životní směr a začít znovu.

Jak jsme přišli k názvu Lundegaard?


Stojí za tím slabost pro tak trochu jiná (čti: ne mainstream) nejen filmová díla. Název samotný je odvozen z... To se dozvíte přes tlačítko “O nás”