Vytváříme inspirativní zázemí,
kde je svěží startupový duch
i dlouhodobá stabilita

U nás v Lundegaardu získáš

Přátelskou
atmosféru

Home
office

Work-life
balance

Pet friendly
office

Školení
a certifikáty

5 týdnů
dovolené

3 dny sick
days

Multisport
kartu

Lekce
angličtiny

Občerstvení
v kanceláři

Vytváříme prostor, kam se lidé rádi vrací, kde se inspirují
a společně tvoří nové digitální služby a zážitky

Co se u nás děje?

Práce nás baví a umíme si ji zpříjemnit. Začínáme den společnými snídaněmi, milujeme masáže v kanceláři a pravidelná setkání ať už v kancelářích nebo mimo ně.

Pravidelné snídaně a svačiny

Společné akce každý měsíc

Firemní víkend

Vánoční večírek

Masáže v kanceláři

Měsíční all hands

Firemní atmosféra
podle atmoskop.cz

Máme otevřené pozice v několika
pobočkách v ČR a na Slovensku

Back Office asistent(ka) / recepční

Naše pražská kancelář hledá dobrou duši s velkým srdcem, která se bude starat o její bezproblémový chod a také o nás. A protože u nás panuje neformální atmosféra a otevřenost, hledáme člověka, který nás v tomto směru svým týmovým duchem, spolehlivostí, proaktivitou a novými nápady podpoří a pomůže nám zpříjemňovat každodenní život v kanceláři a na firemních akcích. Spolupráci nabízíme na tříčtvrteční nebo plný úvazek. Naše recepce je v provozu od 9:00 do 17:00.

Java Developer

Máš zápal a nadšení pro Javu? Láká tě práce na různorodých projektech, především pro velké firmy na poli financí, logistiky nebo energetiky a hledáš partu, kde se budeš cítit hej? Na Javu je nás 15 - od juniorů, kteří jsou pro BE zapálení, až po seniory s dlouholetou praxí. Už ale na vše nestačíme a hledáme posilu. Neustále se učíme a pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Mezi projekty si navzájem radíme a pomáháme a pokud rád přednášíš a prezentuješ, dostaneš prostor podělit se o své znalosti a zkušenosti s ostatním v rámci interního vzdělávání.

Liferay Developer

Na Javu je nás 15 od juniorů, kteří jsou pro BE zapálení, až po seniory s dlouholetou praxí. Už ale na vše nestačíme sami a hledáme posilu. Hledáme specialistu, který má hands-on zkušenosti s projekty na platformě Liferay. Pracujeme s Liferay 7, kde vidíme obrovský skok oproti Liferay 6.2 v použitelnosti.

IT Consultant

Měl jsi na starosti klienty z oblasti bankovnictví, nebankovních financí, telca, zdravotnictví nebo energetiky? Cítíš se jako ryba ve vodě, když máš prezentovat před klientem nebo vyjednávat podmínky spolupráce?  Hledáme IT konzultanta, který přemýšlí mimo zaběhnuté koleje a umí vymyslet nová řešení, která si prosadí. Uplatní se u nás jak ostřílený expert, tak ambiciózní junior se zájmem o IT. 

Píšeme o světě businessu,
technologií a marketingu

Linka bezpečí: Online nástroje dokážou nabídnout účinnou pomoc v náročných situacích

Linka bezpečí: Online nástroje dokážou nabídnout účinnou pomoc v náročných situacích

Až 500 dětí denně hledá pomoc a radu skrze telefonní linku a webový portál Linka bezpečí, z.s. A právě v případě webu je dvojnásob důležité, aby byl nonstop dostupný a přehledný. Proto poskytujeme Lince bezpečí bezplatně naše IT služby a expertízu při správě provozu jejich webových portálů.

Co hýbe současným světem frontendu? To představí říjnová konference v Brně

Co hýbe současným světem frontendu? To představí říjnová konference v Brně

12. října se sejdeme v Brně na konferenci #FrontKon. Ti nejlepší z oboru nasdílí své know-how, kterým frontendový svět aktuálně žije. A těšit se můžete i na řečníky z Lundegaard. S kým se v Brně potkáme?

Jak jsme přišli k názvu Lundegaard?


Stojí za tím slabost pro tak trochu jiná (čti: ne mainstream) nejen filmová díla. Název samotný je odvozen z... To se dozvíte přes tlačítko “O nás”