#kontextualni_digitalizace #data

Kontextuální digitalizace

Pouze digitalizovat už nestačí. 

Zlepšete uživatelský zážitek klientů a efektivitu procesů díky inteligentnímu využití dat.  

 

Hyper-personalizujte svůj vztah s klientem

Poznejte svého zákazníka a přizpůsobte tomu své jednání s ním.

Data-driven 

Mějte náskok před konkurencí. Začněte naplno využívat potenciál dat, která o Vašich klientech máte, nebo můžete snadno mít. 

Event-driven 

Identifikujte, zachytávejte, vyhodnocujte a reagujte na události relevantní pro Váš business, kterých si dnes nevšímáte anebo je nevyužíváte. 

Hyper-personalizace 

Koncept "Customer 360" už není fikcí. V reálném čase můžete na míru přizpůsobovat uživateli zobrazovaný obsah, nabídku i kroky při onboardingu. 

AI a predikce

Nenechte si ujet datový rychlík a zapojte AI do akvizice a retence Vašich klientů. Získejte tak z Vašich dat ještě více díky hlubokému strojovému učení. 

Využití externích dat 

Neomezujte se jen na vlastní data, snažte se je obohatit. Využívejte také data Vašich partnerů, specializovaných služeb a veřejných zdrojů.   

Event sourcing 

Využívejte technologie, které umožní z událostí vytvořit základní paradigma na business i technické úrovni. Dívejte se na klienty v kontextu událostí! 

Přidejte se ke společnostem, 
které s námi rostou díky inovacím. 

Heureka využívá v praxi individualizované rekomendace v real-time. 

Největší CEE marketplace věří službám Lundegaardu a v produkci spustila hyper-personalizované doporučování produktů, založené na aktuálním chování zákazníka. Díky nim zvýšila průměrné revenue per session o 5 %. 

Essox obohatil svoje rozhodovací procesy i UX  o behaviorální data. 

Zapojení sledování behaviorálních dat od Lundegaardu mělo v Essoxu pozitivní dopad nejen na rychlost rozhodovacího procesu v risk-scoringu, ale pomohlo také zlepšit uživatelskou cestu díky detekci anomálií při průchodu formulářem. 

ČSOB Pojišťovna zlepšuje retenci díky novým  data driven scénářům. 

Stali jsme se dlouhodobým partnertem ČSOB Pojišťovny v přípravě strategie a realizaci inovativních usecasů založených na analýze dat a "event based" architektuře.  

Nejlepší cesta k úspěchu je začít
První výstup můžeme mít do tří měsíců.

Nebo nám napište na info@lundegaard.eu