#automatizace #devops

DevOps​ a jejich automatizace

Automatizujeme testování a nasazování aplikací. Zajišťujeme lepší bezpečnost, větší flexibilitu a spolupráci ve vývojových teamech.​

Získejte ekosystém, který posune
vaše DevOps do 21. století

Kontejnerizace aplikací​

Redukujte množství chyb, uspořte čas a zlepšete pohodu v týmu. Díky kontejnerizaci mají všichni technici při zapnutí kontejneru totožný stav aplikace.​ Nedochází k velmi známému konfliktu typu „u mě na lokále to funguje, takže děláš něco špatně“.

Orchestrace provozu aplikací​

Zvyšujte dostupnost, škálovatelnost, minimalizujte downtime. Získejte ekosystém, kde v případě výpadku orchestrátor uživatele přesměruje z momentálně nefunkční instance aplikace na jinou nebo zátěž rovnoměrně rozdělí.

Automatizace vývojových procesů CI/CD

Releasujte i při malých změnách. Získejte lepší přehled, větší pořádek a méně stresu. Při potřebě sestavit a nasadit aplikaci může vývojář kdykoliv spustit proces (pipeline) a jeho kód se sám nasadí na dané prostředí bez jakékoliv další vnější pomoci.

Automatizace správy systémů​

Zkraťte čas nastavování virtuálního stroje. Nainstalovat a nakonfigurovat jeden server/VM může zabrat manuálním postupem hodiny, zatímco při použití nástroje automatizace (např. Ansible) tato operace trvá cca minuty.​

Pomůžeme vám
s DevOps​

Nebo nám napište na info@lundegaard.eu