This application works best with JavaScript enabled.

Hello spolu - komunitní portál nové generace

Realizováno 2020

Ilustrační obrázek s textem - Hello spolu - komunitní portál nové generace

Situation

Hello bank! se stala bankou v roce 2017 (původně Cetelem - největší poskytovatel úvěrů v Česku).

Banka se snaží ke svým zákazníkům komunikovat přes moderní digitální kanály. Jedním z nich je komunitní portál Hello spolu, který byl již technologicky zastaralý a málo flexibilní pro další rozvoj. Cílem projektu bylo přenést portál na moderní platformu, zrychlit její budoucí rozvoj a snížit náklady na něj.

Solution

Komunitní portál jsme postavili na technologii Discourse. Discourse je open-source platofrma vybudovaná právě pro účely diskusních fór, chatů a rychlé a přívětivé komunikace s komunitou.

Použili jsme komponenty diskusního fóra, blogu, správy uživatelského profilu a další funkce podporující zapojení lidí (např. udělování odznaků, rychlé vyhledávání, hodnocení postů apod.). Nad rámec nastavení a zprovoznění jednotlivých funkcí jsme navrhli UI a postavili front-end celého portálu.

hello_spolu_screen.png

Result

Komunitní portál Hello spolu nyní běží na moderní platformě, její správa je snadná a rychlá, vývoj nových funkcí méně nákladný a flexibilní. Správci portálu se tak mohou soustředit na rozvoj vztahu s komunitou a budování pozitivní zkušenosti se značkou Hello bank.

hello_spolu_screen_2.png

Who worked on the project

David Pešava, Karolína Michlová, Monika Krišpínová, Patrik Liška, Pavel Burgr, Petr Tejkal, Tomáš Hlaváček, Tomáš Plecháč

Are you interested in working with us?

Send us your contact details. We will be happy to get back to you.

Contact us