Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Nenuťte nové zákazníky chodit na pobočku

Ilustrační obrázek s textem - Nenuťte nové zákazníky chodit na pobočku

KLUSTR = kompletní řešení pro "onboarding" a "underwriting"

KLUSTR Platform je produkt společnosti Lundegaard. Řeší inovativním způsobem ONBOARDING (získání a ztotožnění nových klientů) a UNDERWRITING (vyhodnocení bonity klienta včetně získávání informací z úvěrových registrů), tj. klíčové aktivity ve finančních společnostech, které se zabývají úvěrovou problematikou.

Tam, kde je to nutné, lze tento produkt rozšířit i o řešení pro oblast ACCOUNT MANAGEMENTu a tím pádem pokrýt celý životní cyklus úvěrové žádosti.

Při návrhu KLUSTR Platform jsme se snažili zúročit naše, více jak dvacetileté, zkušenosti s návrhem a provozem systémů pro finanční instituce. Proč vlastně název KLUSTR? Zde jsme si vypůjčili a mírně „upravili“ všeobecný pojem, který v jednom ze svých významů značí spojení více dodavatelů a institucí, kteří jsou specialisty na danou problematiku a společně dodávají konečnému zákazníkovi produkt a řešení s vysokou přidanou hodnotou.

Produkt je určen pro široké spektrum společností, primárně v těchto oblastech

 • 02-3-poskytovale-mikropujcek.svg

  Poskytovatelé mikropůjček

  Inovativní způsob ztotožnění žadatele v souladu s požadavky na KYC proces (Know Your Customer) a AML (Anti Money Laundering), efektivní systém pro AFS (Anti Fraud management) a snadno modifikovatelný nástroj pro řízení životního cyklu žádosti jsou nejčastější požadavky koncových zákazníků z této oblasti.

 • 02-3-nebankovni-poskytovatel-uveru.svg

  Nebankovní úvěrové firmy

  Typickým problémem je částečně či zcela zastaralá uživatelská cesta reprezentovaná vstupními formuláři či kanály pro získání nových klientů. Nový návrh uživatelského zážitku při pořízení žádosti nezřídka vyžaduje velké zásahy do informačního systému, které nejsou jednoduše realizovatelné. Nasazení KLUSTR Platform, který obsahuje předpřipravenou sadu řešení jak pro oblast front-end aplikací, tak back-office části systému, tento problém dokáže efektivně řešit.

 • 02-3-bankovni-instituce.svg

  Bankovní instituce

  Rychlá implementace systému s minimálními požadavky na integraci na bankovní systémy umožňuje zavést nový produkt a ověřit jeho životaschopnost v reálném prostředí.

 • 02-3-Group 8.svg

  Další oblasti

  KLUSTR Platform je rovněž koncipován jako otevřené řešení, které může být nasazeno i mimo oblast finančních institucí. Jedná se zejména o sektor Automotive, (získávání nových klientů v rámci žádostí o finanční služby typu operativní leasing, pojištění vozidel či služby autopůjčoven) dále pak oblast Telco (ztotožnění a pre-scoring žadatele o komplementární služby spojené s telco segmentem) a v neposlední řadě oblast Utility (tarif na elektřinu, plyn či jiné služby tohoto charakteru).

Pro další informace o platformě a partnerech zapojených do KLUSTR Platform přejděte na
www.klustr.eu

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás