Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Zjednodušujeme vašim zákazníkům život

Ilustrační obrázek s textem - Zjednodušujeme vašim zákazníkům život
Co děláme
DCX-icon.svg

Digital Customer Experience

74 % firem zvyšuje investice do technologií a projektů podporující zlepšování zákaznické zkušenosti (Gartner, 2020). I my věříme, že zákaznická zkušenost je klíčem k úspěchu v byznysu, proto neustále hledáme nové cesty, jak zjednodušit vašim zákazníkům život. Aby své potřeby mohli řešit rychle a odkudkoli. Ať už je to prostřednictvím webu, mobilu, hlasového asistenta nebo inteligentního auta.

01-Ai.svg

Intelligence powered by AI

Objem dat kolem nás neustále roste. My je umíme využít pro rozvoj vašeho podnikání. Využíváme algoritmů umělé inteligence a strojového učení, abychom v reálném čase rozpoznali chování zákazníka a na základě toho mu přizpůsobíme nabídku služeb.

01-digital-platforms.svg

Digital Platforms

Každý by chtěl přijít s převratným vynálezem, který změní svět. Ale někdy prostě jen stačí spojit ten správný nápad s existující technologií. I tak může vzniknout inovace, která lidem zjednoduší život. V Lundegaardu propojujeme myšlenky a firmy s digitálními platformami. Postaráme se o vše – od vize, konceptu a architektury platformy až po vývoj technologického řešení.

Zabýváme se těmito tématy

Bankovní identita - příležitost digitalizovat

Co přinese bankovní identita vašemu byznysu? Víme o projektu vše, co je třeba, abychom vám pomohli příležitost vyhodnotit. Navrhneme řešení a zajistíme integraci od a do z.

Co nabízí bankovní identita

„Screenless” UI & voice agents

Éra obrazovek pomalu končí. Lidé ovládají digitální prostředky a zařízení čím dál víc jinak, např. konverzací či gesty. Sledujeme možnosti a navrhujeme uživatelské prostředí pro hlasové ovládání nebo inteligentní chatboty.

Fullstack produktové týmy

Účinnou organizací doručování projektů a produktů jsou dnes tzv. “full featured” vertikální týmy. Umíme sestavit a dodat kompletní tým, vyzbrojený nejen vývojáři, ale i nástroji, metodikou agilního vývoje a rolemi jako business analytik či product owner. V neposlední řadě u takového týmu dodáváme jeho rozvoj a zástupnost.

Akcelerace místo outsourcingu

Klíčové digitální kompetence je důležité mít interně ve firmě. Pomůžeme vám tyto kompetence vybudovat, sestavit do týmů, nastavit procesy a zavést potřebné nástroje. Naším společným cílem je vybudovat u vás kompetenci, která bude vaši konkurenční výhodou.

Fast data & AI

Pomocí algoritmů umělé inteligence (AI) vytváříme byznys aplikace zpracovávající v reálném čase velké množství dat. S využitím metod behaviorálního preskóringu jsme vybudovali produkt Zoe.ai.

Open banking

Spojujeme naše velké zkušenosti z budování digitálních řešení a detailní znalosti finančního sektoru a konzultujeme výběr a nasazení moderních otevřených front-end platforem pro zákaznické bankovní systémy.

Low-code

Pomůžeme vám se zorientovat v inovativních způsobech vývoje digitálních řešení, které jsou postavené na tzv. low-code platformách. Ty umožňují velmi rychle a efektivně nejen prototypovat, ale i produkčně spouštět nové digitální služby. Vyvíjejte až 7x rychleji!

Cloud

Webová řešení umíme vybudovat, nasadit nebo migrovat do cloud platforem Amazon či MS Azure. Nové systémy už stavíme jako cloud first/ready řešení.

Platform / ecosystem design & architecture

Společně s vámi ověříme a rozvineme nápady, jak se zapojit do dnešního nelineárního světa ekosystémů a jak v něm postavit potenciální platformu. Používáme k tomu osvědčené metodologie, jako např. Platform Innovation Kit, či naše zkušenosti sdílené s poradenskými firmami jako je Gartner.

Vlastní produkty a platformy

KLUSTR: získávejte zákazníky bez nutnosti, aby chodili na pobočku

Postavili jsme zbrusu novou inovativní platformu, která zajistí kompletní digitální on-boarding zákazníka.
Více informací

Zoe.ai: obohaťte vaše skóringové modely o behaviorální dimenzi

Aplikace za pomocí metod „behaviorálního preskóringu” zpřesňuje hodnocení bonity klientů již během vyplňování on-line žádosti a zároveň umožňuje ihned měnit nabídku dalších služeb. Více informací

React Union: vyvíjejte rychle a efektivně i nad robustními systémy

Pod hlavičkou React Union jsme vyvinuli a jako open source publikovali soubor nástrojů a knihoven podporující vývoj moderních aplikací nad webovými CMS a dalšími server-side prostředími.
Více informací

Lifetrace: předcházejte výpadkům vašeho portálu

Nástroj Lifetrace detailně monitoruje produkční on-line kanály a zabraňuje případným výpadkům.
Více informací

Dále stavíme na těchto technologiích a nástrojích

Svět technologií je velmi komplexní a neustále se mění. Jsme “geeci”, neustále zkoušíme nové věci, testujeme novinky.
Klientům pak nabízíme technologie osvědčené, inovujeme v jejich kombinacích a nových přístupech agilního řízení projektů.

Front-end: client

React, Angular, React-Native, Boostrap, React Union, TypeScript, jQuery, Android, iOS, Windows, Sass, Less, CoffeScript, Kibana, ember, Mustache

Front-end: server

Apache HTTP Server, Apache CFX, Spring, Liferay, Telerik, Node.js, PHP, SharePoint, .NET MVC, Gatsby, Nginx, OSGi, Nette, Squidex, Memcached, Solr, Apache Tomcat

Middleware

GraphQL, .NET, JavaEE, Apache Camel, JBoss Fuse, Kafka, WebSphere, GrayLog, ActiveMQ, Elasticsearch, Logstash, Kotlin, RabbitMQ

Back-end

JBoss, Windows Server, debian, JavaEE, .NET, doctrine, CentOS, Docker, Redhat Linux, Hibernate

Databáze

PostgreSQL, MySQL, Oracle, mongoDB, MariaDB, SQL Server

Nástroje

JIRA, Bitbucket, Confluence, Miro, Apiary, Git, Slack, InVision, Sketch, Axure, Hotjar, Swagger, Google Analytics, Google Cloud, GitHub, Less, Sass, PHP Storm, Web Storm, IntelliJ Idea, Eclipse, NPM, Maven, Apache Ant, Gulp, Yarn, Gradle, Apollo, CoffeScript, Katalon, PractiTest, sonarqube, SoapUI, Selenium, GrayLog, Docker, Kubernetes, Ansible, Composer, Chef, Jenkins, AWS, Kibana, Grafana, ElasticSearch, Nexus

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás