Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Vyřízení pojistné události kompletně online

Realizováno 2019

Ilustrační obrázek s textem - Vyřízení pojistné události kompletně online

Situace

BNP Paribas Cardif poskytuje celou řadu pojistných produktů ve spolupráci s partnery (prodej B2B2C).

Na základě průzkumů mezi pojištěnými zákazníky byl patrný velký důraz na jednoduchost řešení pojistných událostí tj. rychlost vyřízení digitální cestou. Vnitřní efektivita a automatizace odbavování požadavků klientů je klíčovým ukazatelem, který se promítá do ziskovosti podnikání pojišťovny. Výrazné investice do digitalizace klientské zóny tak umožnily snáze „integrovat“ služby pojišťovny do partnerských portálů.

Řešení

Klientskou zónu jsme postavili na platformě Liferay ve spojení s moderní front-end knihovnou ReactJS a vyladili jsme UX celého prostředí.

Na projektu pracoval tým složený z expertů na platformu Liferay, front-end vývojářů, UX specialistů a také produktových analytiků, kteří navrhli architekturu s cílem snadné škálovatelnosti do dalších zemí.

cardif-claims-4-Preview1.jpg

Výsledek

Digitalizací klientské zóny jsme výrazně ušetřili na nákladech za obsluhu klientů, zefektivnili a zrychlili jsme celý proces a zároveň jsme zlepšili zákaznickou zkušenost klientů při řešení svých pojistných událostí.

Vybudovali jsme robustní platformu, na které stojí jak samotná klientská zóna, tak integrační vrstva napojující partnerskou síť pojišťovny. Dali jsme tak B2B partnerům nástroj pro zvyšování jejich prodejů.

cardif-claims-5-Preview2.jpg

"Hledali jsme partnera se zkušeností s podobnými business řešeními a zároveň partnera, který dokáže garantovat dlouhodobou spolupráci a pomoc při nastavení strategie našich digitálních služeb. (…) Lundegaard nám pomohl navrhnout a doručit řešení, které snadno integrujeme do stávajících systémů a můžeme snadno rozvíjet. "

Jakub Ševčík
Digital Expert CEE

Na projektu pracovali

Vojtěch Hovorka, Tomáš Burian, Petr Buchbauer, Kateřina Bajerová, Jakub Hejda, Michal Misecius, Jan Gula, Martina Mácová, Lukáš Záruba, Martin Kadlec, Sergey Dunaevskiy, Kristýna Kamenická, Jakub Kohout, Jan Murin, Karel Prokeš, Petr Tejkal, Marek Loukotka, Ondrej Čisár, Denisa Soltézsová, Pavel Burgr, Jaroslav Pavelka, Tomáš Plecháč, František Herein, Tomáš Hlaváček, David Žák, Michal Volf, Jan Jaroš, David Bohmann,Lukáš Sulík

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás