Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Systém Quater pro přípravu nabídek pro obchodníky ALD Automotive

Realizováno 2017

Ilustrační obrázek s textem - Systém Quater pro přípravu nabídek pro obchodníky ALD Automotive

Situace

Společnost ALD Automotive požadovala zapracování nových funkcionalit, které vzešly z analýzy potřeb současných uživatelů. Jedním z dalších požadavků bylo provést redesign uživatelského rozhraní aplikace a zvýšit tak uživatelskou přívětivost aplikace a také pomoci zrychlit a zefektivnit práci jejím uživatelům.

Důraz byl kladen zejména na zajištění vysoké úrovně bezpečnosti celého řešení, jelikož aplikace pracuje s citlivými daty klientů. Dalším požadavkem bylo zajistit propojení jednotlivých „core“ systémů, které s interní aplikací Quoter spolupracují, aniž by došlo k výpadku či omezení provozu aplikace. Aplikace také měla obsahovat modul umožňující překlopení celého řešení do několika jazykových mutací.

Řešení

Pro společnost ALD Automotive jsme po necelých 6 měsících od zadání dokázali zajistit implementaci vylepšení pro stávající systém Quoter a navrhnout nový grafický design uživatelského rozhraní včetně jeho nasazení za plného provozu a bez nutnosti omezit provoz aplikace.

solution.png

Výsledek

Po úspěšném spuštění nové verze aplikace Quoter nás klient oslovil, zda bychom se společně podíleli i na dalším rozvoji projektu s názvem OTN, který měl za cíl připravit podobnou aplikaci pro externí partnery společnosti ALD Automotive.

result.png

Po úspěšném dokončení projektu Quoter jsme společnosti Lundegaard svěřili i práci na dalším projektu (OTN), který měl za cíl zprovoznit podobnou aplikaci pro naše externí obchodní partnery.

Aleš Kruczek
Information Technology & Project Office Director, ALD Automotive

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás