Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Redesign Investičního webu – unikátní obsahová platforma

Realizováno 2017

Ilustrační obrázek s textem - Redesign Investičního webu – unikátní obsahová platforma

Situace

V současnosti informace konzumujeme na mnoha různých zařízeních. Pokud se jedná o investiční poradenství, potřebujeme mít informace neustále k dispozici, ty musí být aktuální, v maximálně přehledné formě a s možností výběru šitého na míru.

Cílem projektu bylo vytvořit nový investiční web www.investicniweb.cz, jehož podoba by pomohla k získání nových pravidelných čtenářů a rozšířit bázi čtenářů registrovaných. To vše prostřednictvím moderního responsivního designu (RWD), který splňuje nejmodernější parametry špičkových zpravodajských webů.

Stáli také před úkolem vybudovat obsahovou platformu, která bude otevřená k automatickému načítání dat z jiných zdrojů a s možností poskytovat obsah i pro další systémy.

Řešení

Připravili jsme responsivní webové stránky s návrhem nové struktury a inovativními prvky. Vyvinuli jsme dynamické využití prostoru pro články pro různé velikosti zařízení (mobil, table i desktop) a přidali jsme doplňkové vizuální efekty. Vylepšili jsme vyhledávání a pomocí kategorizace a dynamického tagování článků je nyní obsah přehledný a čtenáři si snadno vyberou to, co je opravdu zajímá.

Důležitá je však robustnost a propojitelnost platformy pro práci s obsahem. CMS přes API umožňuje automaticky načítat burzovní data nebo jiné typy obsahu. Navíc je možné obsah opět sdílet dál.

original.jpg

Výsledek

Podařilo se vytvořit nový moderní obsahový web přístupný ze všech zařízení. Čtenáři si mohou snadno personalizovat obsah preferencí témat přímo u jednotlivých článků. Zároveň jsme vytvořili robustní a zároveň flexibilní „Content Factory“ pro načítání a sdílení obsahu s externími zdroji. Platformu stále vylepšujeme a pomáháme s usnadněním práce pro editory.

original (1).jpg

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás