Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Online Project Designer - nástroj, který pomáhá prodávat

Realizováno 2020

Ilustrační obrázek s textem - Online Project Designer - nástroj, který pomáhá prodávat

Situace

2N je přední evropská firma zabývající se výrobou komunikačních systémů pro budovy (interkomy, IP přístupové systémy atp.)

Produkty společnosti 2N je možné různě kombinovat, přidávat příslušenství, dodatečná vylepšení a služby. Při komunikaci se zákazníkem musel tyto komplexní možnosti obchodník konzultovat s technikem a nebylo možné různé konfigurace zákazníkovi přehledně prezentovat.

Řešení

Vyvinuli jsme nový digitální produkt - online produktový konfigurátor - Project Designer. V něm je možné kompletně nakonfigurovat systém pro malý projekt osobního domu nebo řešení pro velké administrativní budovy. Projekt lze uložit, exportovat do PDF nebo Excelu.

Technické řešení: Front-end konfigurátoru je napsán typescriptem pomocí frameworku Angular a jedná se o Single Page Aplication (SPA) s adaptivním designem. V rámci projektu bylo vyvinuto i několik technologicky zajímavých a znovu použitelných komponent například drag & drop produktů, modální dialogy, různé přehledy produktů v záložkách apod.

2n_screen_1.png

Výsledek

Úspora času obchodníků i partnerů: Project Designer je dostupný na webu 2N, využívají jej jak obchodníci společnosti 2N, tak obchodníci a technici implementačních partnerů firmy 2N. Všem výrazně šetří jejich čas při sestavování nabídek.

Podpora prodeje: Dali jsme obchodníkům a B2B partnerům velmi silný nástroj, který skutečně významně usnadňuje konfiguraci našich komunikačních řešení a také jejich prezentaci koncovým zákazníkům. To výrazně podporuje prodej našich produktů.

2n_screen_2.png

Aplikace Project designer skutečně významně usnadňuje našim obchodníkům i partnerům konfiguraci našich komunikačních řešení a také jejich prezentaci koncovým zákazníkům. To výrazně podporuje prodej našich produktů. Navíc, naši obchodníci díky tomu ušetří opravdu dost času.

Vít Kovařík
Marketing Communication Director

Na projektu pracovali

Zděnek Staněk, Martina Vybíralová, Katarina Čisárová, Markéta Halíková, Josef Kvapil, Miroslav Šimko, Ján Simančík, Tereza Stachová, Tereza Říhová, Mária Sedláková

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás