Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Optimalizovaný, robustní a bezpečný portál Moneta.cz

Realizováno 2018

Ilustrační obrázek s textem - Optimalizovaný, robustní a bezpečný portál Moneta.cz

Situace

MONETA Money Bank patří mezi největší české banky. Nový webový portál Moneta.cz si kladl mezi své primární cíle posílení obchodního výkonu tohoto digitálního prodejního kanálu.

Řešení

Od začátku jsme se na tvorbu nového portálu nedívali jako na projekt, ale jako na produkt. Tento produkt neustále optimalizujeme, zlepšujeme jeho výkon, doplňujeme nové aplikace. Web je postaven na portálové platformě Liferay DXP ve spojení s moderní technologií dynamické front-endové knihovny ReactJS.

Moneta-2.jpg

Výsledek

Podařilo se nám vytvořit robustní, bezpečný a dlouhodobě udržitelný portál, který je optimalizovaný z řady pohledů a metrik, například snazší administrace prostředí, uživatelské optimalizace UX, rychlosti webu, Pagespeed indexu, Google Lighthouse indexu, RUM indexu, SEO atd. Veškeré tyto optimalizace zlepšují obchodní výkon tohoto digitálního kanálu, a dávají tak bance náskok před konkurencí.

Moneta-3.jpg

Byl to gigantický projekt na více než rok, během kterého nastávalo spousta stresujících situací, od změny scopu, přes změny na naší straně, až po stále se měnící termín releasu směrem blíž. I přes to všechno jsem měla pocit, a pořád ho mám, že by nás Lunde nikdy nenechalo ve štychu, a mohla jsem se na ně spolehnout. Skoro bych řekla, že by to jen tak někdo nedal.

Sandra Šubertová
Product Owner, Moneta Money Bank

Na projektu pracovali

Igor Packo, Jakub Hamerník, Jiří Kadlec, Lukáš Grygar, Martin Brichta, Martina Mácová, Norbert Durčanský, Oliver Mrázik, Peter Marál, Tomáš Hlaváček

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás