Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Online podpis smlouvy a akvizice B2B partnerů

Realizováno 2021

Ilustrační obrázek s textem - Online podpis smlouvy a akvizice B2B partnerů

Situace

Společnost Dotykačka

Dotykačka - jeden z hlavních hráčů na evropském trhu moderních pokladních systémů - provozuje řešení Vyzvedni.cz. To umožňuje firmám prodávat produkty plně online, vč. platby a následného rozvozu nebo vyzvednutí.

Cíl projektu

Nabídnout klientům Dotykačky uzavření smlouvy o provozu platební brány (klíčové pro aktiviaci plného řešení Vyzvedni.cz) zcela online.

Řešení

Digitální SME onboarding na míru

Po zmapování potřeb Dotykačky jsme vyvinuli řešení "SME onboarding", které umožňuje uzavřít plnohodnotnou smlouvu online, tedy i na dálku.

Ověřování totožnosti

Řešení zahrnuje také ověření totožnosti podepisujících osob (podmínka, pokud obrat realizovaný přes platební bránu překračuje danou částku). To je založeno na ofocení dokladů, natočení "selfi" videa, vytěžení dat z dokladů a kontrole biometriky tváře (vůči fotografii na dokladu). Díky využití údajů z rejstříků jsme minimalizovali uživatelské vstupy a tím vylepšili zákaznickou zkušenost i důvěryhodnost.

solution.png

Výsledek

Nový nástroj pro akvizici B2B klientů

Díky možnosti uzavírat smlouvy s obchodními partnery plně online jsme skokově usnadnili a urychlili prodej a aktivaci nabízeného produktu.

Lepší zákaznická zkušenost

Zákazníci nemusí už kvůli podpisu smlouvy cestovat. Vše vyřídí třeba i z mobilu. Maximální využití dostupných dat (rejstříky atp.) navíc celý proces zjednodušuje a zvyšuje jeho důvěryhodnost.

result.png

Od zahájení spolupráce, až po dodání plně funkčního řešení byl přístup společnosti Lundegaard velmi profesionální a poskytnuté konzultace velmi usnadnily správné směrování projektu. Chceme tímto vyzdvihnout profesionalitu společnosti Lundegaard, která provázela celou realizaci. Díky pozitivním zkušenostem chceme pokračovat ve spolupráci i na dalších projektech.

Tomáš Martinec
Project manager

Na projektu pracovali

V. Novák, P. Palas, M. Vysoký, J. Škovran, V. Wernerová, O. Čisár

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás