Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Mobilní klientská zóna

Realizováno 2013

Ilustrační obrázek s textem - Mobilní klientská zóna

Situace

Cílem projektu bylo vytvořit pohodlnou mobilní verzi klientské zóny pro zákazníky společnosti Cetelem, která má doplnit (nikoli nahradit) její desktopovou variantu.

Řešení

Klíčové bylo řešení autorizace operací, které mají zákazníci v mobilní klientské zóně provádět. Mobilní zařízení je autorizováno uživatelským jménem a heslem. Pro některé případy to postačí, pro jiné bylo potřeba využít ještě další autorizační kanál – SMS. V takovém případě systém zašle uživateli ještě SMS zprávu, ve které je autorizační kód dané transakce. SMS zpráva je odesílána na telefonní číslo, které má zákazník spárované se svým účtem. Jedná se o velmi bezpečný a spolehlivý systém, data jsou několikrát ověřována různými systémy a zneužití je naprosto vyloučeno. Takováto míra bezpečnosti byla dosažena, aniž by bylo nutné omezovat pohodlí uživatelů v používání aplikace.

Celá aplikace byla díky své povaze a nakládáním s peněžními prostředky, podrobena důkladnému bezpečnostnímu auditu, kterým bezpečně prošla.

original (3).jpg

Výsledek

Výsledkem naší práce je velmi přehledná a čistá klientská zóna, která nabízí možnosti správy a přehledu svého účtu u společnosti Cetelem a zároveň drží velmi malý datový otisk a jednoduchost ovládání. Mobilní web společnosti Cetelem, který byl spuštěn koncem minulého roku byl nyní rozšířen o důležitou a z pohledu Cetelemu strategickou funkcionalitu, která svým zaměřením usnadňuje zákazníkům správu a nakládání s vlastními prostředky.

original.jpg

Za výhodu dodaného řešení považujeme i skutečnost, že se jedná o tzv. "web based" aplikaci, kterou není třeba do mobilního telefonu nikterak instalovat, a tak ji mohou bez problému využívat i technicky méně zdatní uživatelé.

Lukáš Zilvar
Marketing a komunikace, Hello bank!

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás