Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Informační systém pro podporu byznysu v automotive

Realizováno 2008

Ilustrační obrázek s textem - Informační systém pro podporu byznysu v automotive

Situace

Cílem projektu bylo získat a vybudovat komplexní IS pro podporu daného segmentu služeb a businessu. Systém poskytuje služby jak interním osobám managujícím daný business, tak rozhraní obchodním partnerům společnosti. Klíčovou a samozřejmou součástí je integrace na veškeré další interní IS a data a integrace na externí služby (zejména validace v registrech apod.).

Řešení

IS pro vedení agendy smluvních podmínek s partnery, schvalování úvěrů a vedení úvěrových účtů specifického typu úvěrových produktů

Systém spolupracuje s celou řadou dalších interních systémů (platební styk, účetnictví, databáze klientů, klientské úvěry, expertní systém pro schvalování úvěrů, datový sklad).

Při schvalování úvěrů se rovněž dotazu do externích databází (Cebia, Ministerstvo vnitra ČR, a dal.). Systém se skládá z interní aplikace pro pracovníky Cetelemu, a webového portálu pro obchodní partnery – prodejce.

solution.png

Výsledek

Systém byl stavěn formou vývoje na míru tzv. "na zelené louce", počínaje všemi klasickými fázemi analýzy a byl vystavěn a uveden do provozu během necelého roku. Od svého nasazení prošel několika dalšími fázemi vývoje a rozšířeními a dodnes úspěšně podporuje veškeré operace pro danou produktovou řadu klienta.

result.png

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás