Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

GPIM TOOL – APLIKACE PRO PRÁCI S VÍCE NEŽ 30 TIS. PRODUKTY

Realizováno 2017

Ilustrační obrázek s textem - GPIM TOOL – APLIKACE PRO PRÁCI S VÍCE NEŽ 30 TIS. PRODUKTY

Situace

Cílem projektu bylo pomoci manažerům v různých částech koncernu 3M lépe pracovat s interními databázemi produktů a přehledně je vizualizovat pro širší publikum.

Řešení

Zanalyzovali jsme, jaké informace o produktech pro své rozhodování budou koncoví uživatelé potřebovat. Hledali jsme také ideální technologie pro zobrazování výstupů na libovolném zařízení – desktop, tablet či mobil. Postavili jsme tedy webovou aplikaci na technologii Spring Boot a pro front-end jsme použili knihovny moderního JavaScript frameworku React. Dodávku jsme realizovali od návrhu, přes dodání až po servis.

solutionGoalsImage.png

Výsledek

Výsledkem je interní webový nástroj určený pro management pro snazší práci s 3M produktovým portfoliem. Nástroj s názvem GPIM Tool (Global Product Inventory Management Tool) čerpá data z různých zdrojů (nepřehledných a rozsáhlých Excel tabulek) a zobrazuje je ve webové aplikaci. Produkty, které na sebe navazují, lze přehledně vyhledávat a filtrovat na základě řady atributů a pak je postupně procházet. Hromadné přehledy lze exportovat do CSV formátu a dále s nimi pracovat. Aplikace při spuštění pracovala s více jak 30 000 produkty.

solutionDescriptionImage.png

Na projektu pracovali

Jakub Hamerník, Roman Šrom, Norbert Ďurčanský, Ondrej Čisár

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás