Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Frontend pro web a zákaznický portál Omni Energy / UK

Realizováno 2020 - 2021

Ilustrační obrázek s textem - Frontend pro web a zákaznický portál Omni Energy / UK

Situace

Omni Energy je UK Utility provider. Jsou na trhu teprve přes rok a zaměřují se na předplacenou energii (elektřinu a plyn). Cílí především na nízkopříjmový segment trhu a využívají "tradiční" způsob prodeje.

Původně měli Web postavený na Liferay, ale nebyli s ním spokojení (hlavně kvůli jejich tehdejšímu dodavateli). Nový web jim měl mimojiné umožnit vstoupit na trh “smart meterů” (rozdíl mezi tradičním přístupem a "smart metery" zde: https://www.originenergy.com.au/blog/electricity-meters-traditional-smart/).

Řešení

První částí dodávky bylo přepsání front-endu webu a zákaznického portálu 1:1 z Liferay do Javascriptu (Gatsby, open-source framework založený na React). Jako CMS byl použit Squidex a řešení je hostováno na platformě Netlify.

Druhá část dodávky probíhala v agilním režimu a sestávala se z vytvoření konceptu Smart Journey (včetně designu UX a uživatelského testování na britských zákaznících) a jeho implementace. Smart Journey je další součástí zákaznického portálu, který umožňuje společnosti Omni Energy expandovat do dalšího segmentu trhu s energií (Smart měřiče).

Omni_v1.png

Výsledek

Díky dodávce Lunde je portál designově čistší, rychlejší a komplet responzivní. Díky vylepšené switch funkcionalitě, dokázalo Omni Energy získat vice zákazníků než předpokládali.

Díky novému zákaznickému portálu má zároveň má uživatel větší přehled o svých datech, portál je víc propracovaný, což umožnilo odblokování zákaznické linky a přineslo úspory na zákaznickou podporu.

Zároveň díky kompletnímu vybudování Smart Journey mohlo Omni Energy oslovit Omni Energy i úplně nový segment zákazníků z oblasti Smart meterů.

omni_v2.png

"We were looking for the "A Team" (...) Our priority was time to market but adhering to our quality criteria. Both exceeded our expectations. The result of their agile delivery was an up to date solution based on a headless CMS with brand new react based UX design, with the first critical realease delivered in 10 weeks."

"Their use of technology and the fast and straight-forward communication with the team was awesome."

Charles Hewson
Head of Customer operations

Na projektu pracovali

Jaroslava Halková, Martin Macháček, Veronika Wernerová, Nestor Felipe, Ondřej Čisár, David Pešava, Sergey Dunaevskiy, David Žák

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás