Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Aplikační architektura a zákaznický portál pro výrobní firmu za 7 týdnů

Realizováno 2020 - 2021

Ilustrační obrázek s textem - Aplikační architektura a zákaznický portál pro výrobní firmu za 7 týdnů

Situace

ARGO-HYTOS: Švýcarský výrobce hydraulických systémů. Dodává komponenty do mobilních strojů i stacionárních průmyslových zařízení. Má ambici stát se předním výrobcem hydrauliky na světě. 

Cíl: Společnost ARGO-HYTOS potřebovala dát zákazníkům k dispozici - online - vše potřebné k provozu a správě produktů, které si zakoupili; od technické dokumentace, přes výsledky testů až po aktualizace software.

Řešení

Návrh informační a datové architektury:

Navrhli a aplikovali jsme koncepci digitalizace. Vytvořili jsme centrální databázi produktů, na které bude možné dlouhodobě stavět. Databázi jsme integrovali na SAP, aby informace zobrazené v klientské zóně zákaznického portálu byly vždy aktuální.

Zákaznický portál:

Poté jsme navrhli a vytvořili samotný technický portál pro zákazníky: 1) analyzovali jsme požadavky 2) navrhli grafickou podobu (UI) 3) a nakonec jsme ho vyvinuli a implementovali. Využili jsme platformu Liferay, protože ideálně odpovídala potřebám firmy.

argo-hytos-1.png

Výsledek

Moderní zákaznický portál na standardizované platformě (Liferay) - vznikl za 7 týdnů:

  1. Klientská zóna, která poskytuje každému zákazníkovi všechny relevantní informace a dokumenty k zakoupeným produktům, především: aktuální technickou dokumentaci / nejnovější software / výsledky testování.

  2. Digitální přehled produktů s pokročilou správou uživatelských rolí, který umožnil sledovatelnost všech obecných i OEM produktů (díky napojení na centrální databázi).

    Výhodný obchodní model: zákaznický portál jako online službu, včetně automatických aktualizací a novinek.

argo-hytos-login.PNG

„ Získali jsme standardizovanou platformu pro náš zákaznický/technický portál. (…) Díky pokročilému systému řízení uživatelských rolí můžeme specificky řídit výměnu informací jak směrem k našim zákazníkům tak i interně uvnitř naší organizace.“

Petr Mejsnar
Project Manager, ARGO-HYTOS s.r.o.

Na projektu pracovali

Lukáš Bartoš, Jakub Hejda, Martin Kadlec, Michal Volf, Martin Brichta, Djordje Lazic, Peter Pročka, Karel Prokeš, Tomáš Burian, Aleš Rybák

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás