Java Developer

Máš zápal a nadšení pro Javu? Láká tě práce na různorodých projektech, především pro velké firmy na poli financí, logistiky nebo energetiky a hledáš partu, kde se budeš cítit hej?

Na Javu je nás 15 - od juniorů, kteří jsou pro BE zapálení, až po seniory s dlouholetou praxí. Už ale na vše nestačíme a hledáme posilu. Neustále se učíme a pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Mezi projekty si navzájem radíme a pomáháme a pokud rád přednášíš a prezentuješ, dostaneš prostor podělit se o své znalosti a zkušenosti s ostatním v rámci interního vzdělávání.

Lunde Tech Stack

  • Must: Spring Boot (Spring, Spring framework), JPA (Hibernate), REST, jUnit (unit testing) Git, Maven

  • Should: Swagger (Open API), Docker, Mockito, Spring Data

  • May: Soap (WSDL), Spring Security, Spring Cloud, Microservices

  • Nice to have: AWS, Azure, Gitlab, Jenkins, Kubernetes (K8s), Apache Kafka (Kafka), RabbitMQ, Kotlin, GraphQL, gRPC, Mongo, Gradle

Projekty, kterým se můžeš věnovat

  1. Digitální mikroservisní platforma pro zprostředkování a prodej služeb. Uzavírání smluv z papírové formy do plně digitální podoby. Založeno na Spring Bootu, vystavujeme veřejné REST API pro konzumaci vlastním frontendem, srovnávači nebo partnery, integrujeme na služby třetích stran (identifikace osoby, politický screening) a interní systémy voláním REST nebo i SOAP služeb, řešíme výkonnost celé aplikace pomocí K6, abychom zajistily plynulý chod systému.

  2. Zákaznické portály a klientské zóny. Řešení je založeno na Liferay 7.2 nebo nejnovějším Liferay 7.4. Připravujeme chytré komponenty pro content managery (kalkulačky, mapy poboček, agregátory obsahu). Vedle portálu řešíme také integrační platformu pro unifikované napojení na interní bankovní systémy, nebo se podílíme na rozšíření stávajícího řešení, nejčastěji v podobě Spring Boot aplikace s REST rozhraním.

  3. Nástroje pro kolaboraci datové analýzy - obecné workflow pro správu, komentáře, messaging, "lajky", gamifikaci. Tento projekt má vše, co hledáš. Servisní platformu založenou na Spring Boot ekosystému, netriviální realizaci dynamického modelu, kde již Hibernate nestačí, deployment do AWS, včetně develop, výrazné nároky na výkon celé aplikace a hladkou integraci.

Co ti za to nabídneme?

⌛ Flexibilita - ať už chceš pracovat full remote, mít částečný homeoffice nebo navštěvovat některou z našich kanceláří (Praha, Brno, Hradec nebo Košice) - podporujeme práci odkudkoliv.

⚖️ Ctíme agilní kulturu a otevřenost. Slíbit ti můžeme práci v týmu, kde mají všichni stejné slovo a každý dobrý nápad je vyslyšen.

📚 Osobní rozvoj - rádi tě vyšleme na konferenci, školení nebo workshop, které tě zaujmou a posunou zase o kousek dál.

🍀 Firemní kultura #žít_lunde - jak život v Lunde vnímají naši kolegové můžeš zjistit na našem Atmoskopu.

💻 Výkonný HW, případně můžeš využívat svůj.

🖖 Najdeš tady partu pohodářů, kteří se rádi potkávají i ve svém volném čase. Přesvědč se na Instagramu.

🇬🇧 Kurzy angličtiny - skupinové i individuální.

🍻 Jerryho příspěvek na společné aktivity s kolegy - posilujeme týmového ducha.

🖖 Teambuildingy, společné snídaně a další akce naší Lunde komunity.

🏃 Multisportka, ale i firemní sportovní výzvy.

Jak probíhá nábor na tuto pozici?

01

Pojďme se poznat!

Pokud je tvůj profil to, co právě hledáme, do dvou dnů se ti ozveme telefonicky. Pobavíme se o tom, jaké jsou naše vzájemné představy, předáme ti informace k pozici a zároveň se doptáme na pár základních otázek.

02

Úkol pro tebe

Abychom ověřili požadované znalosti, po domluvě ti zašleme zadání úkolu k vypracování. Úkol nezabere více jak 1 MD a není k němu žádný časový deadline. Platí zde pouze pravilo: čím dříve, tím lépe.

03

Schůzka s Area Leaderem

Pokud bude vypracovaný úkol odpovídat tomu, co od nového kolegy očekáváme, pozveme tě na schůzku s Area Leaderem. Můžeš si vybrat, jestli přijdeš na kávu nebo dáš přednost online schůzce. Povídat si budete o tvých pracovních zkušenostech a dozvíš se vše podstatné k pozici a životu v Lunde.

04

Dáme ti zpětnou vazbu

Ať už výběrový proces dopadne jakkoliv, předáme ti konkrétní zpětnou vazbu co nejdříve od poslední schůzky.

05

Pošleme nabídku

Pokud si vše sedne jak má, pošleme ti nabídku. Potvrdíme si podmínky a zároveň zodpovíme všechny otázky, které tě budou dodatečně zajímat.

Vytváříme prostor, kam se lidé rádi vrací, kde se inspirují a společně tvoří nové digitální služby a zážitky

Jestli tě to
zaujalo, ozvi se!

Jediná cesta, jak opravdu začít, je přestat mluvit a místo toho konat. Tak neváhej!

Chceš se na něco zeptat?
hr@lundegaard.eu

CV