This application works best with JavaScript enabled.

Online podpis smlouvy a akvizice B2B partnerů

Realizováno 2021

Ilustrační obrázek s textem - Online podpis smlouvy a akvizice B2B partnerů

Situation

Společnost Dotykačka

Dotykačka - jeden z hlavních hráčů na evropském trhu moderních pokladních systémů - provozuje řešení Vyzvedni.cz. To umožňuje firmám prodávat produkty plně online, vč. platby a následného rozvozu nebo vyzvednutí.

Cíl projektu

Nabídnout klientům Dotykačky uzavření smlouvy o provozu platební brány (klíčové pro aktiviaci plného řešení Vyzvedni.cz) zcela online.

Solution

Digitální SME onboarding na míru

Po zmapování potřeb Dotykačky jsme vyvinuli řešení "SME onboarding", které umožňuje uzavřít plnohodnotnou smlouvu online, tedy i na dálku.

Ověřování totožnosti

Řešení zahrnuje také ověření totožnosti podepisujících osob (podmínka, pokud obrat realizovaný přes platební bránu překračuje danou částku). To je založeno na ofocení dokladů, natočení "selfi" videa, vytěžení dat z dokladů a kontrole biometriky tváře (vůči fotografii na dokladu). Díky využití údajů z rejstříků jsme minimalizovali uživatelské vstupy a tím vylepšili zákaznickou zkušenost i důvěryhodnost.

solution.png

Result

Nový nástroj pro akvizici B2B klientů

Díky možnosti uzavírat smlouvy s obchodními partnery plně online jsme skokově usnadnili a urychlili prodej a aktivaci nabízeného produktu.

Lepší zákaznická zkušenost

Zákazníci nemusí už kvůli podpisu smlouvy cestovat. Vše vyřídí třeba i z mobilu. Maximální využití dostupných dat (rejstříky atp.) navíc celý proces zjednodušuje a zvyšuje jeho důvěryhodnost.

result.png

Od zahájení spolupráce, až po dodání plně funkčního řešení byl přístup společnosti Lundegaard velmi profesionální a poskytnuté konzultace velmi usnadnily správné směrování projektu. Chceme tímto vyzdvihnout profesionalitu společnosti Lundegaard, která provázela celou realizaci. Díky pozitivním zkušenostem chceme pokračovat ve spolupráci i na dalších projektech.

Tomáš Martinec
Project manager

Who worked on the project

V. Novák, P. Palas, M. Vysoký, J. Škovran, V. Wernerová, O. Čisár

Are you interested in working with us?

Send us your contact details. We will be happy to get back to you.

Contact us