This application works best with JavaScript enabled.

Zeptali jsme se našich kolegů, proč si vybrali Lundegaard!

Ilustrační obrázek s textem - Zeptali jsme se našich kolegů, proč si vybrali Lundegaard!

Proč si vybrali naši kolegové Lundegaard?

  O tom, že Lundegaard je stabilní firma, která na trhu funguje již od roku 1998 a ctíme všichni společné zásady, jsme toho už řekli hodně. Můžete si například přečíst článek Proč Lunde? Ale pro tentokrát jsme se zeptali přímo našich kolegů, proč si vybrali v záplavě inzerátů právě Lundegaard? A odpovědi překvapily i nás:

  Tak například Terka, naše HR Recruiterka, nám řekla: „Když jsem se poohlížela po nové práci, rozhodně jsem nechtěla do IT prostředí. Jestli jsou věci, které mi nejdou, jak ve škole, tak v životě, většinou jsou technického zaměření. Inzerát Lunde, na který jsem se hlásila, IT ve svém názvu neobsahoval a když jsem si ho celý přečetla, zaujal mě natolik, že jsem se i to „IT“ rozhodla vyzkoušet. Lunde mě zaujalo svým prostředím a přístupem k lidem, je to pro mě asi jeden z nejdůležitějších rozhodujících faktorů spokojenosti v zaměstnání.

  Nebo Kuba, náš nový business analytik, řekl: „Předně jsem vybíral jen z inzerátů/nabídek, které byly remote a bylo možné se domluvit na OSVČ. Díval jsem se po dvou typech rolí, ale u té druhé jsem s firmami nebyl schopen vyjednat dostatečně vysokou odměnu. Jednu konkurenční nabídku jsem také odmítl, protože se mi hodně nelíbila smlouva (v tom případě šlo o zaměstnání), která obsahovala nutnost přesčasů, pohotovosti, mzdový výměr atd.

  A Péťa, posila našeho Back Office oddělení, zase řekla: „Pracuji v Lunde zatím jen chvilku, ale moc se mi tady líbí. Mám super kolegyně, na které se můžu kdykoliv obrátit s prosbou o pomoc a zároveň si povídáme i „o životě“. Velice v kanceláři oceňuji, jak si můžu práci skloubit se školou. To byl taky důvod, proč jsem si práci v této společnosti vybrala.

  Michal, Sales Manager přes umělou inteligenci, řekl: „Předem je třeba říct že se mi líbila "fresh" komunikační strategie. Také na první dobrou vypadá, že v Lunde dělají fajn lidi, se kterými je radost pracovat a jednoduché se lidsky dohodnout. Také je Lundegaard firma, která dělá v rámci svého segmentu služeb pro významné klienty důležité projekty a je o ní slyšet - a především, že se s ní chtějí klienti sami o dalších takových bavit. Současně projekty, které dělá, jsou hodně inovativní a svým způsobem určují směr kterým se digitální služby u nás vyvíjí. V neposlední řadě také dobré pracovní podmínky: možnost homeoffice "na dobré slovo", hezké kanceláře, skvělá dopravní dostupnost - přímo u metra, dog-friendly office, fajn BO akce atd.

  A jako posledního jsme se ptali Simči, Analytičky ze Zoe týmu, která řekla: „Na Lunde mám velmi ráda náš tým, kde mě každý den obklopují chytří lidé, kteří jsou mi inspirací. Mám radost, že naše vize táhneme společně kupředu a že je vždy prostor nad daným problémem/situací diskutovat. Nad to se mi velmi líbí, že řešíme hot topics v oblasti deep a machine learningu, kdy už z principu nehrozí rutina, a že tím zároveň pomáháme našim klientům, což mi dává hned dvojí smysl mé práce :). Dále oceňuji otevřenost a přátelskost všech lidí celé firmy a to napříč hierarchií, možnost učit se stále novým věcem a celkově příjemné pracovní prostředí.

  Mnoho dalších kolegů se rozpovídalo i na webu Atmoskop, kde se anonymně uděluje hodnocení zaměstnavatelům. To, že jsou zaměstnanci u nás spokojeni značí i fakt, že jsme získali Ocenění za férového zaměstnavatele s dobrou atmosférou.

  A jestli se chcete podívat, jak to u nás skutečně vypadá, kolik času spolu trávíme nebo jak ctíme stejné hodnoty, podívejte se na naše sociální sítě, kde používáme hashtag #zit_lunde. Fungujeme jak na Facebooku, tak na Instagramu.

  Pokud jsme vás zaujali a chcete být součástí našeho týmu, podívejte se na aktuální seznam všech volných míst a napište nám. My se budeme těšit.

  Are you interested in working with us?

  Send us your contact details. We will be happy to get back to you.

  Contact us