This application works best with JavaScript enabled.

Lundegaard DigiCafé: AI v byznysu online půjček

Ilustrační obrázek s textem - Lundegaard DigiCafé: AI v byznysu online půjček

Jak zrychlíte online půjčky pomocí umělé inteligence

  Dne 23. září 2021 proběhl webinář, kde se účastníci dozvěděli, jak umělá inteligence může pomoci zrychlit svět online půjček.

  Inovace založené na AI využívá v byznysu online půjček čím dál více firem. A výsledky jsou pozoruhodné: například detekce podezřelého jednání při vyplňování online žádosti o půjčku s úspěšností 96 %. Dostupné AI nástroje jsou připravené ke snadnému nasazení a spuštění pilotního projektu.

  Chci vědět víc

  Celý webinář uvedl David Lorenc, CEO, XOdigi s.r.o., který se věnoval tématu aktuálních trendů ve využití umělé inteligence v byznysu online půjček, a to nejen v České republice, ale také ve světě.

  Následoval Michal Krňák, který v Lundegaardu pracuje na pozici Fast AI Consultant. Michal však od teorie přešel přímo k praxi a účastníkům předvedl ukázky řešení aneb jak a s čím může umělá inteligence pomoci v odvětví online půjček.

  Předposlední vstup si převzala Simona Navrátilová, Data Scientist z Lundegaardu. Simona během své přednášky vysvětlila, jak fungují metriky využívané pro rozpoznání podezřelého chování a také ujasnila, jak dokážeme zjistit, že uživatel ve formuláři s velkou pravděpodobností lže.

  Na závěr webináře si převzal slovo pan Miroslav Šulc, Head of IT ze společnosti Essox, která se zabývá poskytováním úvěrů. Během jeho přednášky zazněly hlavní benefity využití umělé inteligence ve společnosti Essox.

  Pokud jste nestihli náš webinář a chtěli byste se dozvědět více informací o možnostech, které umělá inteligence nabízí ve světe online půjček, neváhejte a ozvěte se našim specialistům.

  Prohlédněte si všechny prezentace

  Are you interested in working with us?

  Send us your contact details. We will be happy to get back to you.

  Contact us