Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.
Ilustrační obrázek s textem -

Lundegaard je ve výběru Pangea.ai

  Prošli jsme důkladným ověřovacím procesem a stali jsme se součástí světového klubu Pangea.ai. Několikatýdenní proces navržený k odfiltrování méně připravených organizací byl náročný a ukázal, že tento klub není pro každého. Chceme se s vámi podělit o svou zkušenost.

  Proč jsme se rozhodli pro Pangea.ai a jak probíhalo "výběrové řízení"?

  Naším cílem je poskytovat poradenské a vývojářské služby po celém světě. Hledali jsme, proto způsob, jak ukázat i v zahraničí, že jsme spolehlivým a ověřeným partnerem. Po několika průzkumech a vyslechnutí několika doporučení jsme se rozhodli ucházet o členství v klubu Pangea.ai. Ve zkratce: bylo to těžké. Na druhou stranu musíme připustit, že proces byl dobře strukturovaný a dotkl se pravděpodobně všech důležitých součástí firmy.

  Návrh bez názvu (6).png

  Co jsme se naučili?

  Pár citací, které jsme získali od našich kolegů v průběhu "přijímacího řízení":

  "Jsem hrdý na to, že opravdu žijeme a naplňujeme hodnoty společnosti, které jsme si společně definovali, a nejsou to jen prázdná slova. Zachováváme si lidský přístup, odpovědnost, nadšení a profesionalitu a to je to, čeho si vážím nejvíce.“ Řekl Tomáš, vedoucí vývojového týmu Frontend, který popisuje, co je na Lundegaardu nejzajímavější.

  "Lundegaard je jedna velká rodina." (...) My, kolegové a kamarádi, rádi trávíme čas společně. Na projektech, v práci, mimo kancelář, v hospodě, u kávy, na lyžovačce, na konferencích, nebo u klientů. Důležité je, jak spolu vycházíme. V Lundegaardu jsem potkal tolik celoživotních přátel, že už jsem to přestal počítat!“ Řekl Petr, vedoucí projektových manažerů a obchodních analytiků.

  V obsáhlém dotazníku, který měli za úkol vyplnit všichni zaměstnanci a jehož cílem bylo prověřit stav týmu, jsme se umístili nad průměrem (Pangea.ai). Potěšilo nás, že naše strategie zaměřená na mimořádnou péči o zaměstnance, nese své ovoce.

  Na druhou stranu jsme také odhalili místa, kde máme rezervy: naše nejnižší skóre bylo 7/10 a souviselo s úrovní projektové dokumentace. Zkrátka, nemůžeme být nejlepší ve všem. :) Někdy totiž dáváme přednost tomu, abychom dodali výsledky ve velmi krátkém čase – hlavně pokud je to priorita pro našeho klienta. Ale ani tak by dokumentace neměla být (a není) odsunuta na vedlejší kolej. Budeme pracovat na zlepšení.

  A co jsme získali?

  Nejen, že jsme součástí klubu elitních dodavatelů, ale k prezentaci můžeme využít podrobný profil společnosti, který popisuje vše, co může být pro naše potenciální zákazníky důležité.

  Majitel Lundegaardu, Petr Bartoň, shrnuje naše zkušenosti s procesem Pangea.ai: "Hledali jsme renomované partnery, kteří nám mohou pomoci ukázat i v zahraničí, že Lundegaard je spolehlivý dodavatel, který nabízí prvotřídní poradenské a vývojářské služby, a to i na dálku. Proto jsme se rozhodli připojit se k Pangea Digital Knights. Náročné výběrové řízení vnímám jako důkaz, že jsme v dobré společnosti , kde mohou být jen ti nejlepší.“

  Máte zájem s námi spolupracovat?

  Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

  Kontaktujte nás