Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Potvrzujeme kvalitu našich služeb.

Lundegaard je nově držitelem certifikací ISO

  • ISO
  • kvalita
V rámci potvrzení kvality našich služeb, které zákazníkům poskytujeme, jsme se rozhodli získat osvědčení o normách ISO. Nově jsme tak držiteli certifikátu ISO 9001 – Systém managementu kvality, certifikátu ISO 20000-1 – Management služeb pro informační technologie a certifikátu ISO 27001 – Management bezpečnosti informací.

V přípravné fázi jsme si nejdříve definovali konkrétní certifikace, které chceme získat a následně, s pomocí externích odborných konzultací, prošli veškeré interní předpisy, pracovní postupy a kontrolní mechanismy Lundegaardu a provedli úpravy a vylepšení. Samotné uplatnění firemních pravidel, oborových norem a právních předpisů jsme dokládali na konkrétních projektech.

Pak následoval audit, který byl úspěšný a nic nebránilo získání certifikátů. Ty dokládají, že pracujeme na vysoké technické úrovni a v požadované kvalitě, které od nás zákazníci očekávají.

Dlouhodobě se snažíme být na sebe přísní a neslevovat z kvality našich výstupů. Kvalita naší práce je jednou z firemních hodnot a nechceme dělat kompromisy. Certifikace ISO jsou tedy dalším dílkem do skládačky, který nám pomáhá tuto laťku držet stále vysoko.

Certifikáty, včetně příloh nejdete na stránce O nás.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás