Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Jsme jediným "zlatým" partnerem v České republice a na Slovensku.

Lundegaard je GOLD partnerem platformy Liferay

  • Liferay
  • Gold Partner
Jsme velmi hrdí, že se nově můžeme pochlubit statusem Liferay Gold Partner. Ještě silněji tak potvrzujeme, že jsme experti na vývoj digitálních řešení na platformě Liferay DXP.

Liferay DXP je v současnosti jednou z nejmodernějších digitálních platforem, na které se staví nejen velké firemní portály, ale i zákaznické zóny či rozsáhlé intranety a extranety.

V Lundegaardu Liferay kompetenci rozvíjíme dlouhodobě. Máme ve svých řadách tým těch nejlepších specialistů v regionu, kteří mají s touto platformou mnohaleté zkušenosti a jsou držiteli certifikace Liferay Professional Developer. Mají za sebou již několik implementací této platformy pro velké společnosti jako např. Moneta, O2 CZ, O2 SK, T-Mobile, BNP Paribas a další.

Své znalosti platformy neustále rozšiřujeme a zároveň i předáváme dál prostřednictvím účasti a přednášení na konferencích. Poslední takovou konferencí byla např. Liferay DEVCON v Amsterdamu, kde jsme měli možnost prezentovat hned dvě různá témata. Svým klientům tedy můžeme nabídnout kvalitní specialisty s rozsáhlými praktickými zkušenostmi s touto platformou.

image.png

GOLD partnerství se nám podařilo získat ani ne do roka od získání SILVER partnerství, což potvrzuje naší snahu stát se respektovaným regionálním partnerem platformy Liferay DXP a jediným "zlatým" partnerem v České republice a na Slovensku.

Přehled partnerů v ČR a SK.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás