Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Liferay mezi leadery v oblasti Digital Experience Platforms (DXP).

Liferay znovu leaderem v Magickém kvadrantu DXP

  • Liferay
  • DXP
  • Gartner
Už po desáté společnost Gartner ve svém magickém kvadrantu zařadila Liferay mezi leadery v oblasti Digital Experience Platforms (DXP). Hodnoceny letos byly platformy Liferay Digital Experience Platform, Liferay Analytics Cloud, Liferay Commerce a Liferay DXP Cloud.

Liferay se umístil v kvadrantu mezi 14 nejlepšími dodavateli. Řešení Liferay platformy je vhodné pro celou řadu případů. Tisíce zákazníků jako jsou např. Airbus, Bosch nebo Orange spoléhají na tuto platformu při vytváření různých řešení včetně intranetů, zákaznických a partnerských portálů, B2B obchodních webů a veřejných webových stránek.

Podle slov Eda Chunga (Vice President of Global Product Management at Liferay) v současnosti společnosti hledají stále více platformy budoucnosti, na nichž budou moci stavět svá digitální řešení. Právě Liferay poskytuje klíčové prvky, díky kterým se dokáže velmi dobře přizpůsobit přesným požadavkům zákazníka. Podrobnosti k zařazení Liferay do magického kvadrantu společnosti Gartner naleznete v podrobném reportu.

V Lundegaardu Liferay kompetenci rozvíjíme dlouhodobě, máme tým certifikovaných specialistů a již více než rok jsme jediným zlatým partnerem společnosti Liferay v regionu.

image.png

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás