Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Liferay DXP je v současnosti jednou z nejmodernějších digitálních platforem, na které se staví nejen velké firemní portály.

Liferay již podeváté v Magickém kvadrantu leaderů mezi Digital Experience platformami

  • Liferay DXP
  • Gartner
Společnost Gartner v roce 2019 znovu zařadila Liferay do magického kvadrantu leaderů spolu s dalšími čtyřmi konkurenty.

Gartner v únoru zveřejnil svůj magický kvadrant pro Digital Experience platformy, kde společnost Liferay znovu obhájila své místo v kategorii leaderů. Mezi silné stránky, díky kterým je Liferay zařazen na špici, patří zejména spokojenost referenčních zákazníků Liferay DXP platformy s její flexibilní architekturou, kterou lze velmi dobře přizpůsobit přesným požadavkům zákazníka. Zároveň mohou zákazníci těžit z aktivní Liferay open source komunity, která neustále přispívá k vylepšení produktu, a z kvalitní technické podpory.

Liferay DXP je v současnosti jednou z nejmodernějších digitálních platforem, na které se staví nejen velké firemní portály, ale i zákaznické zóny či rozsáhlé intranety a extranety. V Lundegaardu Liferay kompetenci rozvíjíme dlouhodobě a máme ve svých řadách tým těch nejlepších specialistů v regionu, kteří mají s touto platformou mnohaleté zkušenosti. Letos jsme dokonce získali status Liferay Gold Partner a formálně tak potvrdili svou expertízu a zkušenosti s vývojem digitálních řešení na této platformě.

magic-qadrant

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás