Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Rozeznejte podezřelé chování uživatelů v online prostředí díky Zoe.ai!

Ilustrační obrázek s textem - Rozeznejte podezřelé chování uživatelů v online prostředí díky Zoe.ai!

Jak rozeznat podezřelé chování v online prostředí?

Tento článek je pokračování předchozího článku „10 % z nás prokazatelně lže v online prostředí!".

Vytvořte jedinečný biometrický profil a umožněte behaviorální preskóring uživatelů

Poté, co uživatel začne vyplňovat online formulář, můžete sledovat všechny možné aspekty jeho chování. Od dynamiky úhozů, přes pohyb myší až po čas, který strávil vyplněním jednoho či více polí ve formuláři. Což vytváří unikátní biometrický profil pro každého uživatele. Díky tomu jsme schopni odhalit potenciální podezřelé chování uživatele. Nezáleží na tom, jestli se jedná o časté používání „kopírovat a vložit“ nebo dokonce automatické vyplňování textu, častý návrat k předchozím krokům, přepisování konkrétních polí nebo změnu osobních údajů a jiné.

Spočtěte skóre podvodu a nastavte si reporting

Každá z těchto metrik má určitou váhu, která ovlivňuje celkové skóre každého návštěvníka, například skóre pravděpodobnosti podvodu. Pokud skóre přesáhne určitý práh, mohou nástroje jako Zoe.ai upozornit na tuto skutečnost v reálném čase a předat tuto informaci pro hlubší kontrolu. Díky našemu pokročilému dashboardu můžete snadno filtrovat mezi jednotlivými žádostmi a jejich podezřelými aspekty.

Lundegaard Zoe.ai

Přítomnost anebo budoucnost?

Ačkoli se v pojišťovnách zabýváme převážně online podvody v reálném čase, díky detekci chování je Zoe.ai též připravena předvídat potenciální budoucí pojistné podvody už v době sjednání pojištění. Zároveň umí skvěle odhadnout cenovou citlivost konkrétního uživatele a díky tomu pomáhá při tvorbě cen a segmentaci zákazníků.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás