Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Vaši zákazníci získají přístup k vašim službám digitálně, rychle a s maximálním uživatelským komfortem.

Digital Café: SME Onboarding Automation

  • Digital Café
  • SME Onboarding
Digital Café pořádáme v Lundegaardu už třetím rokem. Tradičně se jedná o setkání s klienty doprovázené dobrou snídaní a prezentacemi o digitálních tématech. Ani letos jsme se nechtěli tohoto pravidelného setkání s klienty vzdát a rozhodli jsme se Digital Café převést do on-line podoby.
smeonb-event-image.jpg

Naši klienti jsou pro nás velmi důležití, proto jsme neváhali ani v této složitější době vymyslet způsob, jak jim předat užitečné informace, které by mohly pomoci jejich byznysu. Dnes je totiž po digitalizaci služeb mnohem větší poptávka než kdy jindy a my jsme v rámci webináře představili naše nové řešení SME Onboarding Automation.

V oblasti B2B totiž dosud mnoho procesů při uzavírání smluv vyžaduje osobní návštěvu u poskytovatele služby. Samotné procesy jsou pak ve výsledku často zdlouhavé a drahé. Lundegaard ve spolupráci se společností CRIF a Ariadnext přichází s unikátním řešením digitalizace „onboardingu“ a s tím spojené automatizace posouzení podniku z pohledu jeho způsobilosti k zákonným opatřením, úvěrovatelnosti, důvěryhodnosti směřující k urychlení celého procesu a výraznému snížení nákladů.

Úvodního slova webináře se ujal Honza Denemark (Senior Consultant, Lundegaard), aby vysvětlil důvody, které nás vedly k plně digitálnímu řešení Onboardingu SME a představil reálnou ukázku s vysvětlením našich principů a způsobů implementace zákonných požadavků.

„Zákazníci si v dnešní době velmi oblíbili digitální kanály pro nákup a obsluhu finančních služeb. Očekávají tak stejný komfort i pro své firmy nebo firmy, které řídí. Finanční instituce se tak ocitají pod zvyšujícím se tlakem na optimalizaci provozních procesů,“ začíná svou prezentaci Honza.

Lundegaard přichází s novým řešením SME Onboarding Automation. Jeho hlavní výhody můžete vidět znázorněné na obrázku níže.

sme-bot.png

Naše řešení může využít každý, kdo potřebuje podepsat smlouvu s podnikem na dálku, ověřit důvěryhodnost nového obchodního partnera, automatizovat proces spojený se získáním finančních údajů o podniku, podepsat smlouvu na finanční službu se zahrnutím AML a KYC apod. Nejčastěji se tedy jedná o banky, pojišťovny, leasingové společnosti, investiční společnosti, ale také o makléře, logistické společnosti nebo státní správu.

Vaši zákazníci získají přístup k vašim službám digitálně, rychle a s maximálním uživatelským komfortem. Budou vás považovat za progresivní společnost a modernější řešení pro ně ve výsledku může znamenat levnější služby.

Na závěr své prezentace Honza ukázal SME Onboarding firmy v přímém přenosu včetně všech ověření a podpisu smlouvy jednatelem firmy.

Více informací na SME Onboarding Automation.

Jak již bylo řečeno, partnerem Lundegaardu v rámci SME Onboardingu je také společnost CRIF a Ariadnext. Za CRIF na webináři vystoupil Ondřej Dvořák (Product Management & Innovations Director, CRIF - Czech Credit Bureau), který se ve své prezentaci věnoval hlavně dalším oblastem, ve kterých se dá digitalizace pro SME efektivně využít, včetně hodnocení úvěrových rizik. Jakou roli má tedy společnost CRIF v řešení SME Onboarding Automation?

  • Poskytuje integraci aplikace CRIBIS, což je spolehlivý datový zdroj o více než 10 milionech podnikatelských subjektech a fyzických osobách z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 informačních zdrojů.
  • Poskytuje integraci služeb AML.
  • Zapojuje služby ratingu podniků.
  • Do budoucna počítáme s integrací na PSD2 služby poskytovaní CRIF.
  • Garantuje kvalitu poskytovaných informací a důvěryhodnost partnera.

Za partnerskou společnost Ariadnex na závěr vystoupil Marcin Woźny (Country Manager Poland, Ariadnext), který představil nejnovější trendy v ověření identity osoby na dálku pomocí osobních dokladů a snímání obličeje. Právě služba IDCheck.io pro ID verifikaci a ověření fyzické přítomnosti konkrétní osoby u obrazovky je součástí řešení SME Onboardingu. Výhodou služby je možnost integrace on-line nebo pomocí mobilní aplikace a zároveň je garantována maximální míra zabezpečení a vysoká úroveň uživatelské přívětivosti. Společnost Ariadnext působí v mnoha zemích Evropské unie, což poskytuje příležitost rozšířit naše řešení i na další státy.

I přes to, že jsme se nemohli potkat s klienty osobně, hodnotíme on-line webinář velmi pozitivně a jsme rádi, že i v tuto dobu můžeme být našim klientům nablízku a nabídnout jim relevantní řešení pro jejich byznys. Těšíme se na další setkání, tentokrát už doufejme i ta osobní.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás