Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Představili jsme náš nový produkt KLUSTR Platform.

Digital Café: KLUSTR Platform

  • Klustr
  • digital café
Tentokrát jsme na akci Digital Café uspořádané pro naše zákazníky, představili platformu na poskytování úvěrů KLUSTR Platform. Lundegaard Digital Café je setkání s našimi klienty, které pravidelně pořádáme. V neformální atmosféře tak nad kávou a dobrou snídaní představujeme naše zkušenosti z digitálního světa a přinášíme reálné případové studie, ukázky a živá dema.

Tématem květnového Digital Café byla platforma KLUSTR, která představuje inovativní řešení pro komplexní proces poskytování úvěrů (či jiných produktů a služeb). Klientům jsme prostřednictvím živého dema ukázali, jak lze rychle, levně a bezpečně zvládnout úvěrový proces pomocí nejmodernějších technologií kompletně online.

Platforma řeší problematiku „onboardingu“ (získávání a ztotožnění nových klientů) a „underwritingu“ (vyhodnocení bonity klienta včetně získávání informací z úvěrových registrů). V případě potřeby produkt zajišťuje i oblast account managementu a pokrývá tak celý životní cyklus v oblasti úvěrové problematiky.

V závěru akce byl představen také náš nový produkt pro behaviorální pre-skóring zákazníků, který v Lundegaardu vyvíjí tým Fast AI.

Děkujeme za bohatou diskuzi, která se po skončení prezentace rozběhla a těšíme se na setkání na některém z dalších Digital Café.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás