Tato aplikace funguje nejlépe s povoleným JavaScriptem.

Umístili jsme se mezi finalisty prestižních soutěží.

Brněnské kanceláře mezi finalisty soutěží Kanceláře roku a Zasedačka roku 2018

  • Brno office
  • Kanceláře roku
  • Zasedačka roku
Po více než roce od nastěhování do nových kanceláří se můžeme pochlubit úspěšným umístěním v interiérových soutěžích roku 2018.

Na našich kancelářích jsme pracovali společně jako tým spolu s architekty DKarchitekti. Vymýšleli jsme tematizaci našich zasedaček a detailně diskutovali jednotlivé možnosti využití coworkingového prostoru. Cílem bylo dosáhnout hlavně příjemného a i trochu netradičního pracovního prostředí, kam budeme chodit rádi. Po měsících usilovné práce jsme kanceláře oficiálně otevřeli v červnu 2018. Dokončené interiéry s mnoha moderními prvky odráží kulturu Lundegaardu a tvoří skvělé pracovní zázemí.

Kanceláře se nám opravdu líbí a máme to tu rádi. Rozhodli jsme se jít s kůží na trh a pochlubit se světu. Na podzim 2018 jsme se přihlásili do prestižních soutěží Kanceláře roku 2018 a Zasedačka roku 2018 a v obou případech se umístili mezi finalisty. V případě Zasedačky roku jsme se dokonce umístili mezi třemi nejlepšími v kategorii Malá kancelář. I přesto, že jsme nedosáhli na první příčky, nás tento úspěch mezi tak velkou konkurencí těší.

brno_office.png

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete nám svůj kontakt. Rádi se vám ozveme zpět.

Kontaktujte nás